Plan kolędy 2019/ 2020

Odwiedziny duszpasterskie 2019/2020

Parafia MB Różańcowej

w Rybniku-Niedobczycach

 

07 listopada czwartek godz. 14.30

Wrębowa 16abc

08 listopada piątek

godz. 14.30 Wrębowa 16d

godz. 17.00 Wrębowa 16ef

09 listopada sobota godz. 12.00 (!)

Górnośląska 110a-136

 

14 listopada czwartek godz. 14.30

Andersa 18ab, 20ab, 22ab

15 listopada piątek

godz. 14.30 Andersa 4, 6, 8cba

godz 17.00 Andersa 16ab

16 listopada sobota godz. 10.00

Górnośląska 105a-127, Związkowa 3-3a, Barbórki 1-17

 

21 listopada czwartek godz. 14.30

Paderewskiego 31-44

22 listopada piątek

godz. 14.30 Andersa 24ab

godz. 17.00 Andersa 26ab, 28ab

23 listopada sobota godz. 10.00

Andersa 42cd, 30, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44

 

28 listopada czwartek godz. 14.30

Związkowa 30ab, Związkowa – domy prywatne

29 listopada piątek

godz. 14.30 Wiertnicza 44

godz. 17.00 Wiertnicza 46ba

30 listopada sobota godz. 10.00

Paderewskiego 46abc

 

05 grudnia czwartek godz. 14.30

Paderewskiego 48abc

06 grudnia piątek godz. 17.00

Wrębowa 19ab

07 grudnia sobota godz. 10.00

Górnośląska 131b – 155 (od kościoła do Radlina obie strony),

Jana Kazimierza 4-12

 

12 grudnia czwartek godz. 14.30

Wrębowa 19cd, Wrębowa 17a

 

19 grudnia czwartek godz. 14.30

Wrębowa 17bcd

20 grudnia piątek

godz. 14.30 Odległa 1-13

godz. 17.00 Odległa 15-55

21 grudnia sobota godz. 12.00 (!)

Szybowa od początku, Wyrobiskowa od początku

 

27 grudnia piątek

godz. 14.30 Karlika od końca

godz. 17.00 Wiertnicza od początku

28 grudnia sobota godz. 10.00

Górniczego Stanu od początku, Pokładowa od początku

29 grudnia niedziela

godz. 13.30 Sztygarska 1-12

godz. 16.00 Sztygarska 15-25

30 grudnia poniedziałek godz.14.30

Wrębowa 5abc

 

02 stycznia czwartek godz. 14.30

Wrębowa 5d, Wrębowa 4ab

03 stycznia piątek

godz. 14.30 Wrębowa 3a

godz. 17.00 Wrębowa 4cd

04 stycznia sobota godz. 10.00

Wrębowa 3bcd

05 stycznia niedziela

godz. 13.00 Wrębowa 2a

godz. 16.00 Wrębowa 2bcd

06 stycznia poniedziałek

godz. 13.00 Wrębowa 1a

godz. 16.00 Wrębowa 1bcd

 

07 stycznia wtorek godz. 15.00

Wrębowa 15abc

08 stycznia środa godz. 14.30

Wrębowa 15d, Wrębowa 14ab

09 stycznia czwartek godz. 14.30

Wrębowa 14cd

10 stycznia piątek

godz. 14.30 Wrębowa 6a

godz. 17.00 Wrębowa 6bcd

11 stycznia sobota godz. 12.00 (!)

Wrębowa 7abcd

 

27 stycznia poniedziałek godz. 16.00

Wrębowa 8abc

28 stycznia wtorek godz. 15.00

Wrębowa 8def

29 stycznia środa godz. 14.30

Wrębowa 10abc

30 stycznia czwartek godz. 14.30

Wrębowa 10def

31 stycznia piątek

godz. 14.30 Wrębowa 13a

godz. 17.00 Wrębowa 13bc

 

01 lutego sobota godz. 10.00

Boczna 15abcd

02 lutego niedziela

godz. 13.00 Wrębowa 13d

godz. 16.00 Wrębowa 13ef

03 lutego poniedziałek godz. 16.00

Boczna 13ab

04 lutego wtorek godz. 15.00

Boczna 13cd

05 lutego środa godz. 14.30

Boczna 11abc

06 lutego czwartek godz. 14.30

Boczna 11d, Boczna domki 4-12

 

Kolęda dodatkowa

08 lutego sobota godz. 12.00

09 lutego niedziela godz. 16.00