You are currently viewing Plan kolędy 2021/2022

Plan kolędy 2021/2022

Odwiedziny duszpasterskie 2021/2022
Parafia MB Różańcowej w Rybniku – Niedobczycach

18 listopada czwartek g. 14.30
Wrębowa 1dcb
19 listopada piątek g. 17.00
Wrębowa 1a i 2d
20 listopada sobota g. 10.00
Wrębowa 2cba
25 listopada czwartek g. 14.30
Wrębowa 3dcb
26 listopada piątek g. 17.00
Wrębowa 3a i 4d
27 listopada sobota g. 10.00
Wrębowa 4cba
02 grudnia czwartek g. 14.30
Wrębowa 5dcb
03 grudnia piątek g. 17.00
Wrębowa 5a i 6d
09 grudnia czwartek g. 14.30
Wrębowa 6cba
10 grudnia piątek g. 17.00
Wrębowa 7dc
11 grudnia sobota g. 10.00
Wrębowa 8fed
16 grudnia czwartek g. 14.30
Wrębowa 8cba
17 grudnia piątek g. 17.00
Wrębowa 7ba
18 grudnia sobota g. 12.00 (!)
Wrębowa 14 dc
27 grudnia poniedziałek g. 14.30
Wrębowa 10fed
28 grudnia wtorek g. 16.00
Wrębowa 14ba
29 grudnia środa g. 14.30
Wrębowa 10cba
30 grudnia czwartek g. 14.30
Wrębowa 13 fed
03 stycznia poniedziałek g. 16.00
Wrębowa 15dc
04 stycznia wtorek g. 16.00
Wrębowa 15 ba
05 stycznia środa g. 14:30
Wrębowa 13cba
06 stycznia czwartek
g. 13.00 Wrębowa 16f
g. 16.00 Wrębowa 16ed
07 stycznia piątek g. 17.00
Wrębowa 17dc
08 stycznia sobota g. 10.00
Wrębowa 16cba
09 stycznia niedziela
g. 13.00 Wrębowa 17b
g. 16.00 Wrębowa 17a i 19d
10 stycznia poniedziałek g. 16.00
Wrębowa 19cb
11 stycznia wtorek g. 16.00
Wrębowa 19a i Boczna 15d
13 stycznia czwartek g. 14.30
Boczna 15cba
14 stycznia piątek g. 17.00
Boczna 13dc
15 stycznia sobota g. 12.00 (!)
Boczna 13ba i 11d
16 stycznia niedziela
g. 13.00 Boczna 11c
g. 16.00 Boczna 11ba i Boczna domy 12-4
17 stycznia poniedziałek g. 16.00
Andersa 16ba, 8abc, 6, 4
18 stycznia wtorek g. 16.00
Związkowa 3,3a i Barbórki 17-1
20 stycznia czwartek g. 14.30
Górnośląska 127 – 105a
21 stycznia piątek g. 17.00
Wiertnicza 44, 46ba
22 stycznia sobota g. 10.00
Górnośląska 136 – 110a
23 stycznia niedziela
g. 13.00 Andersa 22ba
g. 16.00 Andersa 20ba, 18ba
24 stycznia poniedziałek g. 16.00
Związkowa domy prywatne od końca i Związkowa 30ba
25 stycznia wtorek g. 16.00
Andersa 24ba i Paderewskiego 44
27 stycznia czwartek g. 14.30
Andersa 26ba, 28ba
28 stycznia piątek g. 17.00
Paderewskiego 37-31
29 stycznia sobota g. 10.00
Andersa 42cd, 44, 42, 40, 38, 37, 36, 34, 30
30 stycznia niedziela
g. 13.00 Paderewskiego 46c
g. 16.00 Paderewskiego 46ba
31 stycznia poniedziałek g. 16.00
Paderewskiego 48cba
01 lutego wtorek g. 16.00
Wyrobiskowa od końca
03 lutego czwartek g. 14.30
Odległa 55-1
04 lutego piątek g. 17.00
Szybowa od końca
05 lutego sobota g. 10.00
Jana Kazimierza 12-4 i Górnośląska 155-131b (od Radlina do kościoła obie strony)
06 lutego niedziela
g. 13.00 Sztygarska 12-1
g. 16.00 Sztygarska 25-15
07 lutego poniedziałek g. 16.00
Górniczego Stanu od końca
08 lutego wtorek g. 16.00
Pokładowa ok końca
10 lutego czwartek g. 14.30
Wiertnicza od końca
11 lutego piątek g. 17.00
Karlika od końca

12 lutego sobota g. 12.00 (!)
kolęda dodatkowa